Facebook logo

Tellimine

Pakume võimalust tellida vähekasutatud  ja uusi sõidukeid Euroopast. Vastavalt kliendi soovile otsime enda partnerettevõtetest teile sobiva sõiduki. Võimalus on ka ise saata meile link teie poolt juba välja valitud sõiduki oma ning me anname teile võimaliku hinna ja tarneaja osas kindlasti vastuse.

Vajadusel aitame Teile leida sobiva finantsasutuse. Aitame Vormistada liisingut ja teeme müügipakkumise teie poolt valitud liisingufirmale või järelmaksu pakkujale. Teeme koostööd paljude Eestis turul olevate liisingu ja järelmaksu firmadega (LHV, Citadele, SEB, Swedbank, DNB, Danske, Mogo, Põhja-Eesti Laenuühistu, Laen.ee, jne).

Euroopa suurimad autosaidid on:

 

Meilt tellides veendume Enne sõiduki ostmist selle tehnilises ja visuaalses seisukorras. Kontrollime müüja tausta, veendume et auto ei ole avariiline ja et kõik vastaks kliendi soovidele.

Tellitava sõiduki hind sisaldab transporti, pangakulusid, ARK arvelevõtt, tehnoülevaatust ja panga jaoks vajalikku hindamisakti ja vahendustasu.

Kuid sõiduki lõpphind kujuneb siiski igal kliendil personaalselt, kuna auto asukohad ja meie poolt pakutavate teenuste maht võib vastavalt kliendi soovile erineda.

Kõik meie poolt pakutavad sõidukid on garantiiga. Meile on oluline müüja töökorras sõidukeid ja kliendirahulolu on meie prioriteet.

2016 aastal telliti telliauto oü kaudu üle 100 sõiduki. Meie poolt toodud sõidukeid saate vaadata nii kodulehel klikkides tellitud sõidukid või meie facebooki lehel .

Tellimiseks võtke meiega julgelt ühendust meili või telefoni teel või kodulehel selleks ettenähtud kohas ning teeme Teile personaalse pakkumise vastavalt Teie soovidele ja vajadustele.

Telliauto OÜ